Galéria

MDD – 2022

  1. jún patril deťom, preto sme tento deň aj patrične oslávili. MDD sme hneď z rána oslávili sladkým, sviežim prekvapením vo forme zmrzliny a potom nasledoval tanec, hudba a zábava. Zabávali sme sa, spievali a okrem toho všade poletoval bublifuk. Záverom dňa bolo príjemné mäkké, ale aj sladké prekvapenie.

Deň matiek – 2022

V piatok 6. 5. 2022 sme v predstihu oslávili Deň matiek. Naše maminy sme pozvali na posedenie pri kávičke a koláčiku, ktorí sme im vlastnoručne upiekli.

Maminky sme potešili aj milým darčekom, vyrobeným z lásky. 😊

Byť odlišný je v pohode

  1. 3. 2022 sme ako každý rok oslávili Svetový deň Downovho syndrómu. Zapojili sme sa do ponožkovej výzvy a na každej nôžke nám zažiarila iná ponožka 😊.

Čáry – máry

 

Ďakujeme hercom divadla Portál z Prešova, že opäť zavítali medzi nás a potešili nás predstavením Čáry-máry. Všetci sme si to užili!

Dr. Klaun

Popoludnie plné zábavy sme zažili 24. februára 2022 vďaka návšteve Dr. Klauna. Predstavenie s názvom Zlatovláska nám vyčarilo úsmev na tvári.

Advent

Ďakujeme p. kaplánovi Mgr. Mariánovi Juhaniakovi za požehnanie adventného venca. Budeme ho používať počas celého adventu. J

Dr. Klaun

Opäť k nám zavítal Dr. Klaun a my sa z toho veľmi tešíme . Klaun Adyno (Adrián Ohrádka) nás pobavil a poučil vďaka Trenčianskej nadácii prostredníctvom Fondu Dr. Klaun. ĎAKUJEME!!!

Chute jesene

Chute, vône a farby jesene sme si vychutnali v priebehu jedného zamračeného popoludnia. Ochutnávka jesenných plodov, výroba šalátov, pečenie koláča, či tvorivé aktivity z prírodných materiálov – to všetko sme vyskúšali a veľmi sa nám to páčilo.

Kto sa hrá, nehnevá !

Vďaka Nadácii TESCO sme mohli našu vonkajšiu relaxačnú zónu doplniť o krásne hojdačky, ktoré sme si veľmi rýchlo obľúbili . Ďakujeme!

Revitalizácia knižnice

Vďaka dotácii 200 eur z rozpočtu mesta Detva sme mohli odbornú knižnicu v DSS doplniť o túto užitočnú odbornú literatúru. Ďakujem za možnosť obohatiť si samoštúdium a skvalitniť tak našu prácu! Projekt Revitalizácia odbornej knižnice DSS bol spolufinancovaný z rozpočtu mesta Detva.

Svetový deň logiky

Štrnásty január je venovaný “Svetovému dňu logiky,” a preto sme ho venovali rôznym hlavolamom a spoločenským hrám, ktoré nás prinútili do činnosti zapojiť nielen logické myslenie, ale aj sústredenie či vytrvalosť.