MDD v bratislavskej ZOO

Sladkostí je počas celého roka viac než dosť. Čo teda darovať deťom na ich sviatok?

Iste, malá drobnosť vždy poteší, ale darovať zážitok v podobe výletu do bratislavskej zoologickej záhrady, to už je niečo. Pre veľa deti je to niečo, čo zažijú len raz za život!

Bratislavská zoologická záhrada je pekná a zaujímavá rôznymi druhmi zvierat. No a práve v stredu 1.júna vďaka viacerým sponzorom mohli aj „decká“ z DSS v Detve vidieť mnohé takéto zvieratká. Nezvyčajné zviera v ZOO bol samec leva juhoafrického, ktorý je bielej farby. Svoj domov tu našli aj biely tiger, jaguár, karakul, nosorožce a ďalšie zaujímavé živočíchy. Veľmi milé boli žirafy a hrošíky kúpajúce sa v bazéne.

Hlavnou atrakciou ZOO je Dinopark. Mohutné modely dinosaurov, niektoré dokonca pohyblivé a ozvučené vyzerali veľmi autenticky. Pred vstupom do parku sa deti mohli odfotografovať v dinosaurej hlave.

No a čo by to bol za výlet, keby sme sa dobre „nenapapkali“ a neosviežili fajnou zmrzlinkou a kávičkou ? A to ani nie hocikde, ale v práve v Avion shopping park  Bratislava.

Príjemne unavení a plní fantastických zážitkov sme sa v stredu podvečer vrátili domov, kde sme mohli ďalej pokračovať so svojimi blízkymi v oslave Medzinárodného dňa detí.

 

Autor: Mgr. Alena Kubovská, DSS Detva

 

 

 

 

 

 


 

Novinky a akcie

Hraj sa s nami!

Čítať celý článok...
 
Karneval 2020

Čítať celý článok...
 
Charitatívny hokejový zápas

Čítať celý článok...
 
Začiatok roka 2020

Čítať celý článok...
 
Stretnutie s pánom primátorom

Čítať celý článok...

Anketa

Páči sa Vám obsah našej stránky?
 

Kto je online

Máme online 13 hostí 
Prevádzkované na Joomla!.                                                     Vyhovuje špecifikácii XHTML a CSS.