MDD v bratislavskej ZOO

Sladkostí je počas celého roka viac než dosť. Čo teda darovať deťom na ich sviatok?

Iste, malá drobnosť vždy poteší, ale darovať zážitok v podobe výletu do bratislavskej zoologickej záhrady, to už je niečo. Pre veľa deti je to niečo, čo zažijú len raz za život!

Bratislavská zoologická záhrada je pekná a zaujímavá rôznymi druhmi zvierat. No a práve v stredu 1.júna vďaka viacerým sponzorom mohli aj „decká“ z DSS v Detve vidieť mnohé takéto zvieratká. Nezvyčajné zviera v ZOO bol samec leva juhoafrického, ktorý je bielej farby. Svoj domov tu našli aj biely tiger, jaguár, karakul, nosorožce a ďalšie zaujímavé živočíchy. Veľmi milé boli žirafy a hrošíky kúpajúce sa v bazéne.

Hlavnou atrakciou ZOO je Dinopark. Mohutné modely dinosaurov, niektoré dokonca pohyblivé a ozvučené vyzerali veľmi autenticky. Pred vstupom do parku sa deti mohli odfotografovať v dinosaurej hlave.

No a čo by to bol za výlet, keby sme sa dobre „nenapapkali“ a neosviežili fajnou zmrzlinkou a kávičkou ? A to ani nie hocikde, ale v práve v Avion shopping park  Bratislava.

Príjemne unavení a plní fantastických zážitkov sme sa v stredu podvečer vrátili domov, kde sme mohli ďalej pokračovať so svojimi blízkymi v oslave Medzinárodného dňa detí.

 

Autor: Mgr. Alena Kubovská, DSS Detva

 

 

 

 

 

 


 

Novinky a akcie

Klaun hudobníkom

 

Čítať celý článok...
 
Hraj sa s nami!

Čítať celý článok...
 
Karneval 2020

Čítať celý článok...
 
Charitatívny hokejový zápas

Čítať celý článok...
 
Začiatok roka 2020

Čítať celý článok...

Anketa

Páči sa Vám obsah našej stránky?
 

Kto je online

Máme online 11 hostí 
Prevádzkované na Joomla!.                                                     Vyhovuje špecifikácii XHTML a CSS.